English

Baļķu šķirošanas līnija


Baļķu šķirošanas līnija - SPRINGER MASCHINENFABRIK AG ar 70 šķirošanas nodalījumiem. Baļķu šķirošanu veic neatkarīga organizācija SIA VMF Latvija, nodrošinot objektīvu un kvalitatīvu zāģbaļku uzmērīšanu.

 

Zāģēšanas līnija


Zāģēšanas līnija sākas ar 2 rotoru mizošanas iekārtu Valon Kone. Mizoti baļķi nonāk zāģēšanas līnijā, kas sākas ar 4 zāģlentu lentzāģi (Soderhamn), pirms kura ir frēzes šķeldas ražošanai. Tad seko Linck profilēšanas līnija, kura sastāv no divām frēzēšanas mašīnām un daudzzāģu dalīšanas ripžāģmašīnas. Šīs modernās tehnoloģijas nodrošina labāko zāģēšanas kvalitāti un lietderīgu zāģbaļķu izmantošanu. 

 

Žāvēšana

 

Tiek lietotas Valutec žāvēšanas iekārtas (24 žāvēšanas kameras, 2 divzonu OTC žāvētavas un 6 caurlaides tipa žāvētavas), kuru kvalitatīvu darbību nodrošina siltuma ražošanas sistēma ar kopīgo jaudu 12 MW. Kā kurināmais tiek izmantoti ražošanas blakusprodukti - miza un skaidas. Minētās iekārtas un tehnoloģija mūsu produkcijai spēj nodrošināt augstu žāvēšanas kvalitāti, kas ir īpaši svarīgi mūsu klientiem.

Visa Vika Wood produkcija ir žāvēta.


Šķirošana

Šķirošanas procesa pamatā ir klientu prasības, taču kā vadlīniju lietojam Skandināvu standartu. Izmantojam Renholmen šķirošanas līniju, kura spēj pilnībā nodrošināt nepieciešamo jaudu mūsu ražošanas apjoma sasniegšanai. 

Produkcijas piegāde

Savu produkciju piegādājam izmantojot autotransportu, jūras transportu un jūras konteinerus. Katra zāģmateriālu paka tiek krauta, nodrošinot vislabāko iespējamo rūpību, lai klients saņemtu pareizu, atbilstošas kvalitātes preci.


Jūras konteineru iekraušanai tiek lietota speciāla iekārta – Loadplate, kas nodrošina kvalitatīvu un ātru konteineru iekraušanu.


 Mediaparks